top of page
diagonal ofis.jpg

Kurulduğu günden bu yana sanatçılara, markalara, mekanlara görsel uygulama alanlarında isteyenlere hizmet veren Diagonal, ışık, renk ve malzemeyi teknolojik imkanlar ile bir araya getirerek benzersiz projelere imza atmaktadır.

 

Diagonal 1988 yılından itibaren yer aldığı projelerde, başta fotoğrafçılık alanında kimyasal baskı ile keskin görüntüler elde ederek sektördeki ustalığını kanıtlamıştır. Günümüzde de dijital görselleştirme ile ilgili yenilikleri merak ve heyecan ile takip ederken, uygulama alanlarını ve tekniklerini sürekli olarak geliştirmektedir. Böylece Diagonal asıl olarak kaliteli bir görsel algı yaratan projeler üretmek; sayfalara sığmayan fikir ve düşünceleri görsel uygulamalar ile anlatmak, bir bakıma görseller ile iletişim kurmak için sanat, moda, reklam, eğitim, bilim ve endüstri sektörlerinde üretim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

İstanbul’un üretim ağının merkezinde konumlanan usta atölyesi, bünyesindeki güncel baskı teknolojileri ve alanında uzmanlaşmış dijital görselleştirme ekibi ile Diagonal Stüdyo 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile hizmetinizdedir.

bottom of page